SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
124 999 €
(2 083 € / m²)
Oferta
Atípico
1
60 m²
Митрополит Натанаил

quartoatypical
plano60 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Референтен номер: 4034. АПАРТАМЕНТ НА ТОП ЛОКАЦИЯ С ТРИ ОТДЕЛНИ СТАИ РЕАЛНА КВАДРАТУРА НА СРЕДЕН ЕТАЖ. Предлагаме Ви да закупите апартамент в центра...

Outro
Idade da oferta: 11dias
Atualizado: 11dias

Localidades

Митрополит Натанаил
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ