SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
146 095 €
(1 849 € / m²)
Oferta
Atípico
1
79 m²
бул. България

quartoatypical
plano79 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Оферта 18544 | БЕЗ КОМИСИОННА ЗА ТАЗИ ОФЕРТА! ✨ Двустаен апартамент в кв. Кършияка Агенция Гаранти предлага за продажба елегантен двустаен апарта...

Outro
Idade da oferta: 9dias
Atualizado: 9dias

Localidades

бул. България
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ГАРАНТИ