SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
220 000 €
(1 930 € / m²)
Oferta
Atípico
1
114 m²
бул. Христо Ботев

quartoatypical
plano114 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Представяме Ви изключителен тристаен апартамент, разположен в самия център на Враца, в модерна жилищна кооперация, построена през 2022 година. Имотът ...

Outro
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 1dias

Localidades

бул. Христо Ботев
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН