SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
120 000 €
(1 905 € / m²)
Oferta
Atípico
1
63 m²
бул. Копривщица

quartoatypical
plano63 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Оферта 63766 - ЛУКСОЗНА БУТИКОВА СГРАДА от затворен тип комплекс в близост до идеалния център на града, в един от най-предпочитаните квартали, множест...

Outro
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 8dias

Localidades

бул. Копривщица
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ