SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
134 900 €
(2 108 € / m²)
Oferta
Atípico
1
64 m²
Остромила

quartoatypical
plano64 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Оферта 68871 - Предлагаме Ви изцяло нов двустаен апартамент, напълно завършен до ключ и стилно обзаведен в нова луксозна сграда с Акт 16 в кв Остромил...

Outro
Idade da oferta: 6dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Остромила
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ