SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
74 900 €
(1 594 € / m²)
Oferta
1
1
47 m²
Цар Иван Асен II

quarto1
plano47 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

🏡 Гарсониера преустроена на двустаен апартамент с функционално разпределение, подходящ за лично ползване или инвестиция в кв. Зъбчето - Асеновград �...

Outro
Idade da oferta: 14dias
Atualizado: 14dias

Localidades

Цар Иван Асен II
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ДЕЛУКС ХОУМС ПЛОВДИВ