SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
72 500 €
(1 394 € / m²)
Oferta
Atípico
1
52 m²
Цар Симеон

quartoatypical
plano52 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Мечтаете за живот, в който всеки ден е наслада? Представяме ви апартамент с 1 спалня в модерния комплекс ORCHARD, разположен в сърцето на живописен и ...

Outro
Idade da oferta: 7dias
Atualizado: 7dias

Localidades

Цар Симеон
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

РЕМАКС ОЛ СИЙЗЪНС