SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
144 000 €
(1 655 € / m²)
Oferta
Atípico
1
87 m²
Ген. Колев

quartoatypical
plano87 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Адрес Недвижими имоти предлага за продажба: Просторен и стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен в удобна и комуникативна част на гр. Плеве...

Outro
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 10dias

Localidades

Ген. Колев
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН