SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
65 000 €
(1 275 € / m²)
Oferta
Atípico
1
51 m²
Шинова ела

quartoatypical
plano51 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме компактен двустаен апартамент, разположен в жилищна сграда в град Банско. Сградата се намира на 15 мину...

Outro
Idade da oferta: 15dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Шинова ела
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА