SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
99 900 €
(2 220 € / m²)
Oferta
Atípico
1
45 m²
Републиканска

quartoatypical
plano45 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Референтен номер: 16369. Предлагаме за продажба чудесен двустаен апартамент с площ 45 кв.м, разположен на първи етаж в поддържания целогодишно ком...

Outro
Idade da oferta: 17dias
Atualizado: 17dias

Localidades

Републиканска
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ