SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
144 794 €
(1 304 € / m²)
Oferta
Atípico
1
111 m²
Димитър Константинов

quartoatypical
plano111 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Тристаен апартамент в новострояща се сграда в сърцето на Плевен ул. Балчик Предлагаме за продажба просторен и функционален тристаен апартамент в н...

Outro
Idade da oferta: 41dias
Atualizado: 41dias

Localidades

Димитър Константинов
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ