SUPA24
162 600 €
(1 492 € / m²)
Oferta
Atípico
1
109 m²
Николай Коперник

quartoatypical
plano109 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

📢 ОФЕРТА: 19460 📢 🏡 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент в кв. Кючук Париж в напреднал ета...

Outro
Idade da oferta: 59dias
Atualizado: 59dias

Localidades

Николай Коперник
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ГОЛД ИМОТИ