SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
130 999 €
(2 148 € / m²)
Oferta
Atípico
1
61 m²
Николай Коперник

quartoatypical
plano61 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

оф.24953 ДО КЛЮЧ! Предлагаме Ви ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в НОВОПОСТРОЕНА СГРАДА в кв. Кючук Париж, близо до голям търговски център. Жилището се състои от ...

Outro
Idade da oferta: 54dias
Atualizado: 54dias

Localidades

Николай Коперник
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ