SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
147 350 €
(2 047 € / m²)
Oferta
Atípico
1
72 m²
Николай Коперник

quartoatypical
plano72 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция TRIVIUM ESTATE предлага за продажба чисто нов, напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в кв. Кючук Париж, гр. Пловдив в непосредст...

Outro
Idade da oferta: 58dias
Atualizado: 58dias

Localidades

Николай Коперник
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ТРИВИУМ ЕСТЕЙТ