SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
173 500 €
(2 169 € / m²)
Oferta
Atípico
1
80 m²
Митрополит Натанаил

quartoatypical
plano80 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ОФЕРТА 11220 Четиристаен апартамент в зелен и предпочитан район - кв. Мараша Предлагаме за продажба просторен четиристаен апартамент, разположен в еди...

Outro
Idade da oferta: 62dias
Atualizado: 42dias

Localidades

Митрополит Натанаил
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ