SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
137 699 €
(1 601 € / m²)
Oferta
Atípico
1
86 m²
Николай Коперник

quartoatypical
plano86 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Референтен номер: 3893. ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С РЕАЛНА КВАДРАТУРА НА СРЕДЕН ЕТАЖ Предлагаме Ви апартамент с ТРИ спални в район Южен Основни характери...

Outro
Idade da oferta: 62dias
Atualizado: 36dias

Localidades

Николай Коперник
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ