SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
175 000 €
(3 125 € / m²)
Oferta
Atípico
1
56 m²
ул. Калфата

quartoatypical
plano56 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба двустаен апартамент в красив комплекс от затворен тип, разположен на първа линия море в м-т ...

Outro
Idade da oferta: 57dias
Atualizado: 8dias

Localidades

ул. Калфата
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

СУПРИММО - БУРГАС