SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
119 900 €
(585 € / m²)
Oferta
Atípico
1
205 m²
Княз Имеритински

quartoatypical
plano205 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ДОГОВАРЯНЕ!!! ОФЕРТА 30198 - АГЕНЦИЯ АСАВИЯ - РЕГИОН ЛОВЕЧ предлага изключително интересен инвестиционен имот в широкия център на гр. Ловеч, в близост...

Outro
Idade da oferta: 57dias
Atualizado: 25dias

Localidades

Княз Имеритински
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АСАВИЯ