SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
128 045 €
(2 099 € / m²)
Oferta
Atípico
1
61 m²
Към плаж Лазур, Несебър

quartoatypical
plano61 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Референтен номер: 15362. Предлагаме за продажба комфортен двустаен апартамент в новостроящия се комплекс 'Каса Дел Сол Бутик" разположен в сърцето...

Outro
Idade da oferta: 78dias
Atualizado: 78dias

Localidades

Към плаж Лазур, Несебър
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ