SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
150 264 €
(1 354 € / m²)
Oferta
Atípico
1
111 m²
Транпортна, Бургас

quartoatypical
plano111 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Референтен номер: 15040. Предлагаме за продажба тристаен апартамент на степен на завършеност на тапа в кв Хоризонт в Бургас. Квартал Хоризонт е на...

Outro
Idade da oferta: 78dias
Atualizado: 78dias

Localidades

Транпортна, Бургас
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ