SUPA24
Casa e arredores; vista
Casa e arredores; vista
Casa e arredores; vista
131 841 €
(1 911 € / m²)
Oferta
Atípico
1
69 m²
Републиканска

quartoatypical
plano69 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Референтен номер: 13785. Предлагаме студия, двустайни и тристайни апартаменти в бутиков комплекс  на морския бряг в Созопол Разположен на първ...

Outro
Idade da oferta: 76dias
Atualizado: 76dias

Localidades

Републиканска
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ