SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
139 500 €
(2 447 € / m²)
Oferta
Atípico
1
57 m²
Ген. Иван Чернаев, София

quartoatypical
plano57 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ЕRA Вива предлага двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв.Банишора, гр. София с площ от 57.19 кв.м. /45.95 кв.м. застрoена площ/. Разположен ...

Outro
Idade da oferta: 82dias
Atualizado: 82dias

Localidades

Ген. Иван Чернаев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ЕРА ВИВА