SUPA24
189 712 €
(1 494 € / m²)
Oferta
Atípico
1
127 m²
Каскада

quartoatypical
plano127 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Агенция Trivium Estate предлага тристаен апартамент с веранда и личен двор, разположен в непосредствена близост до голям парк отлична локация за спо...

Outro
Idade da oferta: 99dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Каскада
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ТРИВИУМ ЕСТЕЙТ