SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
207 000 €
(1 545 € / m²)
Oferta
Atípico
1
134 m²
Пролетен ден, София

quartoatypical
plano134 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в модерна сграда в кв. Овча купел, само на 300 м от метростанция Овча купел . Сградата е пред Акт...

Outro
Idade da oferta: 130dias
Atualizado: 129dias

Localidades

Пролетен ден, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021