SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
258 999 €
(1 919 € / m²)
Oferta
Atípico
1
135 m²
Митрополит Натанаил

quartoatypical
plano135 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Референтен номер: 2746. ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН МЕЗОТЕН В КВ. МАРАША Предлагаме Ви да закупите напълно обзаведен мезонет на метри от централната градска ...

Outro
Idade da oferta: 130dias
Atualizado: 16dias

Localidades

Митрополит Натанаил
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ