SUPA24
624 999 €
(6 579 € / m²)
Oferta
3
2+
95 m²
Avinguda Verge de Canòlich

quarto3
plano95 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Busques una llar moderna a prop de la natura? La Nova Pardina t’ofereix una ubicació immillorable al centre d’Aixirivall, combinant la proximitat amb ...

Outro
Idade da oferta: 15dias
Atualizado: 15dias

Localidades

Avinguda Verge de Canòlich
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Nou Aire Immobiliària