SUPA24
Casa e arredores; vista
Casa e arredores; vista
Casa e arredores; vista
76 000 €
(1 407 € / m²)
Oferta
2
1
54 m²
Bashkia Durrës

quarto2
plano54 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoNova construção
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Koupě nemovitosti v zahraničí může být jednodušší, než si myslíte – přímo v Albánii se o Vás postará český makléř, který zde dlouhodobě žije a zná mís...

Outro
Idade da oferta: 85dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Bashkia Durrës
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Apartmány Albánie - JRS real s.r.o.