SUPA24
Inne
Inne
Inne
911 693 PLN
(7 013 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
130 m²
Paciano

sypialnia3
metraż130 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

AP504- Apartment on a villa for sale located just outside the walls of the historic center of Paciano.
DESCRIPTION: The building of about 130 square m...

Inny
Wiek oferty: 31dni
Zaktualizowano: 31dni

Miejscowości

Paciano
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property