SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 527 764 PLN
(9 259 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
165 m²
Grosseto

sypialnia3
metraż165 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartment on the first floor, plus attic, with garden for sale in Grosseto. Apartment located on the first floor, in addition to the attic, of a build...

Inny
Wiek oferty: 31dni
Zaktualizowano: 11dni

Miejscowości

Grosseto
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property