SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 568 961 PLN
(16 515 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
95 m²
Follonica

sypialnia2
metraż95 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Main Features Location: Follonica, central area Type: Two-level apartment Building: Top floor of a modern residence with an elevator Living area: Ope...

Inny
Wiek oferty: 31dni
Zaktualizowano: 31dni

Miejscowości

Follonica
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property