SUPA24
Inne
Inne
Inne
2 908 580 PLN
(19 786 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
147 m²
Dorf - Centro, Deutschnofen - Nova Ponente

sypialnia3
metraż147 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Modern new-build apartment in a fantastic location R06375DE4Z - Three exclusive apartments are for sale in a fantastic location in the hamlet of San ...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Dorf - Centro, Deutschnofen - Nova Ponente
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home