SUPA24
Inne
Inne
Inne
912 898 PLN
(18 631 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
49 m²
Cannobio

sypialnia1
metraż49 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

We are in Cannobio, in the historic center, and more specifically in the newly built “Il Monastero” residence. Here we are offering for sale a studio ...

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Cannobio
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property