SUPA24
Salon
Salon
Salon
421 121 PLN
(8 773 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
48 m²
Via Mare, Badesi

sypialnia2
metraż48 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

BADESI (SS)
(Code BAD-Mare3D)
Wir bieten zum Verkauf eine Zweizimmerwohnung im dritten Stock eines zu errichtenden Gebäudes in der zentralen Via Mar...

Inny
Wiek oferty: 336dni
Zaktualizowano: 321dni

Miejscowości

Via Mare, Badesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Sardegna House - Real Estate