SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 566 669 PLN
(27 865 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
128 m²
Magyar utca, Budapest

sypialnia4
metraż128 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This unique 128 sqm, fully furnished apartment is located on the second floor in the heart of Budapest’s V. District, right next to Károlyi Kert. The ...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Po rekonstrukcjiUmeblowanyDrewniana podłoga

umeblowany
Wiek oferty: 102dni
Zaktualizowano: 36dni

Miejscowości

Magyar utca, Budapest
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

M Homes Kft.