SUPA24
Salon
Salon
Salon
16 249 103 PLN
(25 916 PLN / m²)
Sprzedaż
6+
2+
627 m²
Compass Close

sypialnia6+
metraż627 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This waterfront investment property is set on 1.29 acres in the prestigious Discovery bay area. It boats 160 feet of prime canal frontage. The propert...

Inny
Wiek oferty: 164dni
Zaktualizowano: 17dni

Miejscowości

Compass Close
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Engel & Völkers Turks and Caicos