SUPA24
Inne
Inne
Inne
297 503 PLN
(5 950 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
50 m²
Mahmutlar

sypialnia2
metraż50 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The apartment for sale is located in Mahmutlar. Mahmutlar is part of the region Alanya about 12 km east of Alanya's centre. Mahmutlar further belonged...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Kabina prysznicowaOtwarta przestrzeń życiowaSprzęt kuchennyUmeblowanyBezpieczeństwoŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 275dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Mahmutlar
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti