SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 082 088 PLN
(13 526 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
80 m²
Mahmutlar

sypialnia3
metraż80 m²
łazienki1
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The apartment for sale is located in Mahmutlar. Mahmutlar is part of the region Alanya about 12 km east of Alanya's centre. Mahmutlar further belonged...

Inny
Wiek oferty: 352dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Mahmutlar
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti