SUPA24
Inne
Inne
Inne
974 480 PLN
(11 464 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
85 m²
Mahmutlar

sypialnia3
metraż85 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The apartment for sale is located in Mahmutlar. Mahmutlar is part of the region Alanya about 12 km east of Alanya's centre. Mahmutlar further belonged...

Inny
Wiek oferty: 395dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Mahmutlar
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak