SUPA24
Salon; podłoga drewniana, światło dzienne, styl rustykalny
Salon; podłoga drewniana, światło dzienne, styl rustykalny
Salon; podłoga drewniana, światło dzienne
957 921 PLN
(11 974 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
80 m²
Hacı Mimi Külhanı Sokak, Hacımimi Mahallesi

sypialnia2
metraż80 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

الشقة للبيع تقع منطقة بيوغلو في الجانب الأوروبي من إسطنبول. تشتهر بيوغلو بهندستها المعمارية التاريخية، وحياتها الليلية النابضة بالحياة، ومشهدها الثقاف...

Inny
Wiek oferty: 74dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Hacı Mimi Külhanı Sokak, Hacımimi Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi