SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 524 719 PLN
(11 294 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
135 m²
Kestel

sypialnia3
metraż135 m²
łazienki2+
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The apartment for sale is located in Alanya's very green part called Kestel. In close proximity you can find cafés, restaurants, hospitals, pharmacies...

Inny
Wiek oferty: 311dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Kestel
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed