SUPA24
Inne
Inne
Inne
721 000 PLN
(8 011 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
90 m²
Kargıcak

sypialnia3
metraż90 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The apartment for sale is located in the lovely sea resort of Kargicak. Kargicak is a former community of Alanya in the province of Antalya 14 km east...

Inny
Wiek oferty: 257dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Kargıcak
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti