SUPA24
Inne
Inne
Inne
602 618 PLN
(6 343 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
95 m²
Kaleköy

sypialnia2
metraż95 m²
łazienki1
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Stylish Apartments with Wide Social Facilities in Mersin Yenişehir
Mersin attracts attention with its developing economy and tourism investments. Fasc...

Inny
Wiek oferty: 475dni
Zaktualizowano: 116dni

Miejscowości

Kaleköy
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE