SUPA24
Salon
Salon
Salon
536 763 PLN
(7 668 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
70 m²
Çınarcık

sypialnia4
metraż70 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق للبيع بالتقسيط وبأسعار افتتاحية مميزة في يالوفا جينارجيك
تقع مدينة يالوفا على ساحل بحر مرمرة، وهي مدينة تجذب الأنظار بأجوائها الهادئة وفرصها السيا...

Inny
Wiek oferty: 255dni
Zaktualizowano: 116dni

Miejscowości

Çınarcık
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate