SUPA24
Inne
Inne
Inne
360 500 PLN
(5 633 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
64 m²
Çiftlik

sypialnia1
metraż64 m²
łazienki1
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartments in a Boutique Complex with Indoor Parking in Yalova
Yalova is ideally located for both living and investment due to its proximity to major ...

Piętro:
1. piętro 4
Wiek oferty: 240dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Çiftlik
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE