SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 104 867 PLN
(11 509 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
96 m²
Binbirdirek Mahallesi

sypialnia3
metraż96 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The apartment for sale is located in Levent. Levent is a quarter of Istanbul's Besiktas district. The financial district of Levent is located between ...

Inny
Wiek oferty: 228dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Binbirdirek Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed