Lista ofert
8
8
8
8 045 792 PLN
(37 597 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
214 m²
Coruh Sokağı
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
maisonette
metraż
214 m²
łazienki
2+
Luxury residences of Bodrum
An exclusive project overlooking the Aegean Sea. Ready: 2024
Located in a prestigious area of Bodrum, with panoramic se...
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Nowa konstrukcja
Sprzęt:
Nieumeblowane
Wiek oferty:
481dni
Zaktualizowano:
481dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Coruh Sokağı
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.