SUPA24
Salon
Salon
Salon
377 399 PLN
(5 990 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
63 m²
Menderes Caddesi

sypialnia2
metraż63 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

شقق جديدة ضمن مشروع فندقي في مرسين
مرسين هي المدينة الأكثر طلبًا للسكن والاستثمار في منطقة البحر الأبيض المتوسط. تتميز المدينة بخط ساحلي يبلغ طوله 300...

umeblowany
Wiek oferty: 494dni
Zaktualizowano: 274dni

Miejscowości

Menderes Caddesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate