SUPA24
Salon
Salon
Salon
551 249 PLN
(9 671 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
57 m²
Şahoğlu Sokak, Güller Pınarı Mahallesi

sypialnia2
metraż57 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

الشقة للبيع يقع العقار في ماهموتلار. ماهموتلار هي جزء من منطقة الانيا, تبعد حوالي 12 كم عن شرق مركز مدينة الانيا. كما تنتمي ماهموتلار إلى مقاطعه انطال...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Kabina prysznicowaOtwarta przestrzeń życiowaPogląd

Inny
Wiek oferty: 493dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Şahoğlu Sokak, Güller Pınarı Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi