SUPA24
Salon
Salon
Salon
157 675 PLN
(3 584 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
44 m²
206. Sokak

sypialniaatypical
metraż44 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartments for sale with installments in Mersin are located in Erdemli district. It is a district located on the Mediterranean coast and also a distri...

Inny
Wiek oferty: 492dni
Zaktualizowano: 41dni

Miejscowości

206. Sokak
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Homes of Turkey