SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 335 718 PLN
(21 544 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
62 m²
Sanat Okulu Caddesi, Cumhuriyet Mahallesi

sypialnia2
metraż62 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

الشقة للبيع يقع العقار في الجزء الأخضر لالانيا يسمى كيستيل. علي مسافة قريبة يمكنك ان تجد المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس والبنوك والس...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądOtwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowa

Inny
Wiek oferty: 493dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Sanat Okulu Caddesi, Cumhuriyet Mahallesi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi